Wyślij wiadomość
Dom

Shanghai Activated Carbon Co.,Ltd.

Chiny Shanghai Activated Carbon Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Shanghai Activated Carbon Co.,Ltd. Certyfikaty
Cieszę się, że znam Twoją firmę.

—— TESTA

Dobry partner od ponad 10 lat!

—— Czerwona gwiazda

Im Online Czat teraz

Shanghai Activated Carbon Co.,Ltd.

Shanghai Activated Carbon Co.,Ltd.
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Czarny i biały
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 23000000-31250000
Rok założenia : 1946
pc Export : 30% - 40%

Shanghai活性炭工場有限公司 (SHHXTC), jest jednym z krajowych producentów produkcji wczesnej produkcji, sprzedaży różnych rodzajów aktywnego węgla.

Firma SHHXTC zawsze była zaangażowana w oczyszczanie powietrza, obróbkę wody, produkcję leków chemicznych, odbarwianie żywności i napojów, a także dostarczanie wysokiej jakości usług i terminowych rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji, badaniach i rozwoju w dziedzinie węgla aktywnego, SHHXTC stała się jednym z największych krajowych producentów węgla aktywnego, który jest w stanie dostarczyć 30 rodzajów węgla aktywnego, posiada silną siłę technologiczną węgla aktywnego i specjalistyczne środki testowe dla różnych rodzajów węgla aktywnego.
SHHXTC z całą determinacją oferuje użytkownikom różne rodzaje usług, w tym regenerację węgla aktywnego, wymianę węgla aktywnego oraz wprowadzanie powiązanych technologii.

 

Shanghai Activated Carbon Co., Ltd ((zwana dalej: SHHXTC), została założona w połowie lat 40.który jest jednym z pierwszych profesjonalnych producentów produkujących i promujących odmiany węgla aktywnego w ChinachJako pionier krajowego przemysłu węgla aktywowanego w Chinach, SHHXTC ma siedzibę w Szanghaju, posiada wiele baz produkcyjnych i centrów sprzedaży i usług w całym kraju.

Od pół wieku SHHXTC zajmuje się oczyszczaniem powietrza, oczyszczaniem wody, rafinacją farmaceutyką i chemiczną, odbarwianiem żywności i napojów oraz innymi dziedzinami zastosowań.świadczenie wysokiej jakości usług oraz terminowe i rozsądne rozwiązaniaDzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie produkcji węgla aktywowanego, badań i rozwoju,SHHXTC stał się jednym z największych producentów węgla aktywowanego w Chinach, który może dostarczać ponad 30 rodzajów węgla aktywnego, posiada silną profesjonalną siłę techniczną i profesjonalne metody testowania różnych rodzajów węgla aktywnego.

SHHXTC jest dedykowane do świadczenia użytkownikom różnych usług, w tym regeneracji węgla aktywowanego, zastępowania węgla aktywowanego i związanych z tym technologii.

 

Chiny Shanghai Activated Carbon Co.,Ltd. profil firmy 0


 

Szczegóły kontaktu
Shanghai Activated Carbon Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Ana Wang

Tel: 86 21 5472 1830

Faks: 86-21-64345043

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)